You are here:

SSS

Sıkça sorduğunuz sorular

Hesaba ihtiyacınız yok. Whatsapp veya mail üzerinden bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde sipariş geçmiş oluyoruz

Üstteki maddede de belirttiğimiz üzere sitenin sol üst kısmında belirtilen info mailine veya whatsapp üzerinden istediğiniz ürünü yazmanız yeterli

Çoğu ürünün açıklama kısmında seçenekler hakkında bilgi verilir. Eğer belirtilmemişse whatsapp ile ulaşarak veya mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Her ürünün kendi sayfasında bulunan whatsapp butonu veya mail ile sipariş alıyoruz fakat çok yakında telefonla da sipariş verebileceksiniz.

Yoğunluk durumumuza göre tabii ki de siparişiniz kargoya verilmeden önce değişikliği yapabiliriz. Zaman kaybetmemek için ve siparişinizden emin olmak için tarafımıza danışabilirsiniz.

Ödeme koşulları

Türk Lirası önceliğimiz olup yine de USD (Dolar) veya  EUR (Euro) ile ödeme yapabilirsiniz. Mail ile konu hakkında danışabilirsiniz.

Siparişinizi bize ilettikten sonra stok sorgulamamızın ardından IBAN veya Kredi Kartı gibi ödeme yöntemleriyle faturanız kesilerek gerekli ödeme onaylama işlemi tamamlanır.

Şu anlık IBAN / EFT üzerinden ödeme alabildiğimiz gibi çok yakında kredi kartı ile ödeme alabilmekte olacağız.

Güvenliğiniz bizim için önemli olduğundan ilk odağımız her zaman Havale / EFT şeklinde ödeme almayı tercih etmekteyiz. İlerde getireceğimiz ödeme sistemiyle beraber kişisel bilgilerinizi sistemde minimum oranda tutarak güvenli bir alışveriş ortamı sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun dışında sunucularımızdaki bilgiler korunmaktadır.